O nas

Anwalt im BüroFirma Dalmat została założona w 1999 roku. Profil działalności od samego początku został ukierunkowany głównie na obsługę Klientów hurtowych w siatki zbrojeniowe. Nasi nabywcy to przede wszystkim hurtownie, składy budowlane, jak również firmy wykonujące profesjonalne wylewki.

Teren naszej działalności to Skała, Kraków, miejscowości sąsiadujące oraz całe województwo małopolskie i śląskie. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu w sprzedaży siatek zbrojeniowych nasi Klienci mogą liczyć na szybką i profesjonalną obsługę. Gwarantujemy, że zawsze otrzymają Państwo towar tej samej, najwyższej jakości.

Wśród bogatej oferty firmy Dalmat znajdą Państwo siatki zbrojeniowe zgrzewane, pianki dylatacyjne, druty żarzone miękkie, pręty żebrowane, pręty gładkie oraz walcówki.

Naszą współpracę budujemy na wzajemnym zaufaniu i rzetelności, co procentuje licznym gronem zadowolonych Klientów, którzy chętnie do nas wracają. Zadzwoń do nas lub odwiedź naszą siedzibę i przekonaj się o naszej niezawodności!

Przy stałej współpracy z firmą Dalmat gwarantujemy Państwu sprzedaż siatek zbrojeniowych, pianek dylatacyjnych oraz pozostałego asortymentu w atrakcyjnych cenach.

Naszym Klientom oferujemy darmowy transport wszystkich zamówionych materiałów.